Artistii celebrii la nunta

Ce tip de muzica se mai pune la nunti? Daca esti indecisa intre un Dj si o formatie live, poti sa te decizi aici afland avantajele si dezavantajele fiecarei optiuni.

Artistii celebrii la nunta

Mesajde cammy25 » Vin, 25 Noiembrie 2011 15:54 pm

Stiu ca nu e accesibil pentru toata lumea, insa voi ati avut artisti/formatii celebre la nunta? Am auzit ca sunt cateva formatii care fac o super atmosfera si altii care iti iau o groaza de bani, canta 1 ora si nici macar prea grozav... Stiu, depinde si de invitatii, de stil etc ca lumea sa se distreze. Oricum, imi poate face si mie cineva o sugestie ?

Va pup :)
cammy25
Ghiocel

Re: Artistii celebrii la nunta

Mesajde Elena_Teodorescu » Mar, 16 Mai 2017 23:29 pm

Interpreta de muzica populara si cantece de petrecere Elena Teodorescu http://www.elenateodorescu.ro. Ma puteti asculta live in fiecare seara de luni pana joi intre orele 19.30. - 23.00 alaturi de formatia mea la restaurantul Cocosu` Rosu.
cammy25 scrie:Stiu ca nu e accesibil pentru toata lumea, insa voi ati avut artisti/formatii celebre la nunta? Am auzit ca sunt cateva formatii care fac o super atmosfera si altii care iti iau o groaza de bani, canta 1 ora si nici macar prea grozav... Stiu, depinde si de invitatii, de stil etc ca lumea sa se distreze. Oricum, imi poate face si mie cineva o sugestie ?

Va pup :)
Elena_Teodorescu
Ghiocel

Înapoi la DJ/Sonorizare