Locuri de fotografiat sedinta de nunta in Bucuresti

Albumul de nunta este foarte important intrucat va fi o sursa de amintiri pentru multi ani inainte - deci calitatea acestuia trebuie sa fie exemplara, altfel amintirile tale vor fi gravate intr-un mod in care nu te vor incanta la revedere. Sfatuieste-te cu viitoarele mirese sau cu miresele care au trecut de aceasta decizie pentru a afla cat mai multe despre fotograful potrivit nuntii tale!

Locuri de fotografiat sedinta de nunta in Bucuresti

Mesajde Lala_fun » Joi, 30 Iunie 2011 19:19 pm

Fetelor, spuneti-ne si noua in ce locuri ati fost, sau veti merge pentru fotografiile de nunta.
Sunt cateva locuri clasice, dar ma gandesc ca un fotograf poate sa fie mai creativ si sa aiba si alte idei decat Cismigiul sau Arcul de Triumf. Voi stiti astfel de locuri?
Lala_fun
Ghiocel

Re: Locuri de fotografiat sedinta de nunta in Bucuresti

Mesajde Cathy » Mar, 12 Iulie 2011 16:12 pm

pai..un parc mai spatios ar fi Herastraul. Daca aveti timp puteti inchiria un vaporas si sa mergeti pe lac.
In fond, daca fotograful se pricepe va poate face poze oriunde. depinde si de locatia pe care si-o doreste fiecare mireasa si ce anume se potriveste cuplului. Pentru sedinta trash the dress puteti gasi o cladire parasita, sau o gara....de exemplu puteti merge la Comana, e un pod de cale ferata superb pentru asa ceva chiar langa manastirea comana.
Cathy
Ghiocel

Re: Locuri de fotografiat sedinta de nunta in Bucuresti

Mesajde nico_glamgirl » Lun, 18 Iulie 2011 17:01 pm

Cred ca depinde mult si de starea de spirit a celor doi, de cat de fotogenici sunt ei...personajele conteaza mai mult decat locul, nu? O idee destul de amuzanta mi s-ar parea o sedinta foto intr-un skate park, cu mireasa pe skateboard si mirele pe role :lol:
Eu am vazut niste poze foarte reusite in parcul Carol. O locatie foarte romatica mi se pare si Poarta Sarutului din Targu Jiu, desi nu e chiar la indemana celor din capitala. Credeti ca merita sa batem drumul pana acolo?
nico_glamgirl
Ghiocel

Înapoi la Fotografi