Sedinta foto inedita!

Albumul de nunta este foarte important intrucat va fi o sursa de amintiri pentru multi ani inainte - deci calitatea acestuia trebuie sa fie exemplara, altfel amintirile tale vor fi gravate intr-un mod in care nu te vor incanta la revedere. Sfatuieste-te cu viitoarele mirese sau cu miresele care au trecut de aceasta decizie pentru a afla cat mai multe despre fotograful potrivit nuntii tale!

Sedinta foto inedita!

Mesajde crisstina » Lun, 24 Octombrie 2011 17:13 pm

Hello tuturor,

Sunt din Constanta si am vazut de curand un album foarte dragut a unor tineri casatoriti care au ales sa faca nunta la malul marii. Ce mi-a placut e ca au facut poze in apa, pe nisip, pe stanci...pozele aratau grozav, erau foarte frumoase dar ma gandesc daca mai pot salva rochia de mireasa dupa o astfel de sedinta. In apa rochia se poate rupe ft usor, o poti agata de pietre, se poate pata de la alge si asa mai departe. Nu stiu ce sa fac, as vrea si eu niste poze de genul asta... Pareri? :)
crisstina
Ghiocel

Re: Sedinta foto inedita!

Mesajde alexandra_flo » Vin, 04 Noiembrie 2011 20:58 pm

Eu cred ca merita. Am vazut si eu o serie de astfel de fotografii si mi-au placut foarte mult! :D Daca tot esti din Constanta, gaseste un fotograf bun si vei avea un album de nunta chiar deosebit!
alexandra_flo
Ghiocel

Re: Sedinta foto inedita!

Mesajde c_socaciu@yahoo.com » Mar, 29 Octombrie 2019 23:29 pm

sunt multi fotografi buni in Constanta
Vand si inchiriez Cabina foto in Cluj. Preturi decente pe piata.
c_socaciu@yahoo.com
Ghiocel

Înapoi la Fotografi