Fotografi profesionisti

Albumul de nunta este foarte important intrucat va fi o sursa de amintiri pentru multi ani inainte - deci calitatea acestuia trebuie sa fie exemplara, altfel amintirile tale vor fi gravate intr-un mod in care nu te vor incanta la revedere. Sfatuieste-te cu viitoarele mirese sau cu miresele care au trecut de aceasta decizie pentru a afla cat mai multe despre fotograful potrivit nuntii tale!

Fotografi profesionisti

Mesajde Cathy » Vin, 25 Iunie 2010 12:10 pm

Buna! Caut un fotograf foarte bun pentru nunta, unul care poate sa faca evenimentul sa para mult mai special decat doar sa pozeze cum imi pune nasa voalul. Am vazut unele portofolii care kiar arata super... Aveti vreo recomandare fata de cineva in special?
Cathy
Ghiocel

Re: Fotografi profesionisti

Mesajde Lala_fun » Vin, 25 Iunie 2010 15:42 pm

Cathy scrie:Buna! Caut un fotograf foarte bun pentru nunta, unul care poate sa faca evenimentul sa para mult mai special decat doar sa pozeze cum imi pune nasa voalul. Am vazut unele portofolii care kiar arata super... Aveti vreo recomandare fata de cineva in special?

Am vazut niste fotografii superbe la Claudiu foto studio. Vezi daca iti plac!
Lala_fun
Ghiocel

Mesajde J.Fashionista » Vin, 25 Iunie 2010 17:15 pm

arata interesant.... 8-)
J.Fashionista
Ghiocel

Mesajde anaalex » Joi, 19 August 2010 12:08 pm

Intradevar fotografia la o nunta este cea mai importanta EA RAMANE , la filmare te uiti o singura data , insa la foto mai mereu , le poti inrama si astea raman multi ,multi ani
anaalex
Ghiocel

Mesajde fotografultau » Sâm, 16 Octombrie 2010 22:42 pm

Probabil nunta dvs a si trecut si mai mult ca sigur ca sunt subiectiv dar poate eu sunt fotograful pe care il cautati. Incercati http://www.fotografultau.ro :P
fotografultau
Ghiocel

Mesajde sclipirici » Mie, 04 Mai 2011 16:34 pm

Buna miresicilor,

Nu vreau sa fac reclama nimanui, dar ca un sfat va spun sa aveti mare atentie la alegerea fotografului.
In Bucuresti este un tip care se crede fotograf profesionist, pe nume Adrian Teodorescu,
Are un portofoliu creat din poze facute la nuntile cunoscutilor (rude, prieteni ...), bineinteles prelucrate la greu in photoshop, acum nu va imaginati ca ar fi expert in photoshop.
Va spun toate aceste lucruri in cunostinta de cauza, il cunosc pe acest tip mai bine de 4 ani.
Ca sfat nu alegeti „serviciile” asa zisului fotograf Adrian Teodorescu.
sclipirici
Ghiocel

Mesajde bibilici » Joi, 26 Aprilie 2012 18:50 pm

E foarte greu sa alegi fotograful potrivit pentru nunta ta , eu am ratat nunta din acest punct de vedere, am angajat un baietas care s-a laudat ca el le face pe toate - filmeaza, fotografiaza si nimic nu i-a iesit ! Nu recomand never ever ca pt eveimentul vostru sa luati un 2 in 1 ! Nu va va surprinde nici un moment si in foto si in film. Din fericire daca pot sa spun asa am vorbit cu o fotografa de la noi din PH ( daca pot sa-i dau numele il dau si o recomand pentru ca si-a facut treaba asa cum trebuie sa si-o faca un fotograf atunci cand este angajat ! Adelina Dinulescu) pentru o sedinta foto dupa nunta - un trash the dress- care a iesit bestial ! MI-A PLACUT FOARTE MULT ideea de a ma lasa fotografiata de o femeie, este foarte confortabil , mai ales daca sti ca te inhibi pozand la un barbat .
Asa ca , fetelor, viitoare mirese atentie mare pe cine alegeti sa va imortalizeze momentele importante din viata voastra
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
bibilici
Ghiocel

Mesajde anamariap21 » Lun, 22 Octombrie 2018 16:08 pm

Nu doar fotografi profesionisti, cat si organizatori profesionisti potriviti oricarui tip de eveniment. https://www.casaanke.ro/ :D
anamariap21
Ghiocel

Înapoi la Fotografi