Inregistrare video la nunta

La fel ca si la fotografii, amintirile tale inregistrate video trebuie sa fie incantatoare, deci cu siguranta ai nevoie de sfaturi pentru a face alegerea potrivita. Afla mai multe chiar aici direct de la alte mirese!

Inregistrare video la nunta

Mesajde Lala_fun » Vin, 25 Iunie 2010 15:00 pm

Buna fetelor! Ma tot uit la firme care se ocupa cu inregistrari video la evenimente insa nu prea au un portofoliu ca sa-mi dau seama daca sunt kiar atat de buni pe cat se lauda. Voi ce firme aveti in vedere (pentru Bucuresti) ?
Lala_fun
Ghiocel

Re: Inregistrare video la nunta

Mesajde Cathy » Vin, 25 Iunie 2010 16:23 pm

Lala_fun scrie:Buna fetelor! Ma tot uit la firme care se ocupa cu inregistrari video la evenimente insa nu prea au un portofoliu ca sa-mi dau seama daca sunt kiar atat de buni pe cat se lauda. Voi ce firme aveti in vedere (pentru Bucuresti) ?

Uite, eu ma gandeam la dvmedia pentru ca au aparatura buna si filmeaza si HD.
Cathy
Ghiocel

Mesajde Isabelle_cute » Vin, 25 Iunie 2010 18:03 pm

Cathy scrie:
Lala_fun scrie:Buna fetelor! Ma tot uit la firme care se ocupa cu inregistrari video la evenimente insa nu prea au un portofoliu ca sa-mi dau seama daca sunt kiar atat de buni pe cat se lauda. Voi ce firme aveti in vedere (pentru Bucuresti) ?

Uite, eu ma gandeam la dvmedia pentru ca au aparatura buna si filmeaza si HD.

Wowo, au si aparat foto bun 8-)
Isabelle_cute
Ghiocel

Mesajde nico_glamgirl » Lun, 09 Mai 2011 15:38 pm

Mie mi-ar placea o firma care pe langa paratura profesionista sa stie sa faca montaj bine, sa fie scoase in evidenta momentele funny si cele amuzante si cele "din culise".
nico_glamgirl
Ghiocel

Înapoi la Video