Pantofi de nunta fara toc

Nu stii ce pantofi sa incalti in seara cea mai speciala din viata ta? Sfatuieste-te cu celelalte mirese si cu siguranta veti gasi impreuna modelul ideal!

Pantofi de nunta fara toc

Mesajde Isabelle_cute » Joi, 24 Iunie 2010 19:23 pm

Ce parere aveti de balerini ca si pantofi de nunta? Mie in general nu mi-au placut pantofii cu toc si am vazut niste modele foarte dragute in magazinele din Arad :D
Isabelle_cute
Ghiocel

Re: Pantofi de nunta fara toc

Mesajde Lala_fun » Joi, 24 Iunie 2010 19:26 pm

Isabelle_cute scrie:Ce parere aveti de balerini ca si pantofi de nunta? Mie in general nu mi-au placut pantofii cu toc si am vazut niste modele foarte dragute in magazinele din Arad :D

nush ce sa zic... intotdeauna m-am gandit ca ar merge un pantof frumos cu toc si elegant pentru rochia de nunta. Ai putea sa porti pantofi cu toc cu ceva timp inainte pentru a te obisnui
Lala_fun
Ghiocel

Mesajde Cathy » Joi, 24 Iunie 2010 19:30 pm

Isabelle_cute scrie:Ce parere aveti de balerini ca si pantofi de nunta? Mie in general nu mi-au placut pantofii cu toc si am vazut niste modele foarte dragute in magazinele din Arad :D

eu cred ca ar trebui sa porti in ce te simti tu cel mai bine... si daca gasesti si un model de balerin elegant care sa se potriveasca cu rochia, cu atat mai bine!
Cathy
Ghiocel

Mesajde Lala_fun » Joi, 24 Iunie 2010 19:36 pm

Cathy scrie:

eu cred ca ar trebui sa porti in ce te simti tu cel mai bine... si daca gasesti si un model de balerin elegant care sa se potriveasca cu rochia, cu atat mai bine!

asta oricum e cel mai important: sa te simti cat mai bine la nunta.... insa de multe ori te lasi batuta in fata traditiilor si spuselor rubedeniilor care se mira la orice abatere de la clasica nunta :(
Lala_fun
Ghiocel

Mesajde illonna » Mie, 30 Iunie 2010 17:30 pm

cred ca cel mai important e sa te simti bine, sa poti dansa, sa ai dezinvoltura, nu sa stai sa scrasnesti din dinti d ela durerile de picioare.
Si oricum, rochia iti acopera pantofii, nu?
illonna
Ghiocel

Mesajde Isabelle_cute » Mie, 30 Iunie 2010 18:31 pm

illonna scrie:cred ca cel mai important e sa te simti bine, sa poti dansa, sa ai dezinvoltura, nu sa stai sa scrasnesti din dinti d ela durerile de picioare.
Si oricum, rochia iti acopera pantofii, nu?

Da ii acopera. Tocmai de asta nu as vrea sa ma stresez cu pantofi cu toc.
Apropo, bun venit printre noi! Cand ai nunta?
Isabelle_cute
Ghiocel

Mesajde lavinia » Joi, 26 August 2010 16:31 pm

draga mea, eu am fost deja mireasa si iti spun din experienta proprie ca pantofii nu se vad decat atunci cand urci sau cobori din masina si nimeni nu face poze atunci...asa ca orice ai alege, important e sa iti placa tie si sa te faca sa te simti speciala in ei...permite-mi sa iti sugerez sa iti cumperi ceva ce sigur vei mai purta si cu alte ocazii (e doar o sugestie, totusi).. eu i-am purtat pe ai mei la inca 5-6 evenimente de atunci incoace
lavinia
Ghiocel

Mesajde medeadeea » Mie, 01 Decembrie 2010 20:03 pm

Eu zic k merg si balerini atat timp cat te simti ok toata ziua si noapte nunti nu cred k conteaza, cum au zis si fetele oricum nu se vad k rochia e lunga. Eu personal merg pe balerini...........spor la miresit :)
medeadeea
Ghiocel

Mesajde marialuisa » Sâm, 11 Decembrie 2010 23:29 pm

buna fetelor
eu mi-am luat pantofii pentru nunta.
au tocul de 12 cm, si eu am 1,7o cred ca o sa fiu foarte inalta dar pur si simplu m-am indragostit de ei.
Oricum o sa-mi iau o perche mai joasa pentru petrecere
marialuisa
Ghiocel

Mesajde nico_glamgirl » Lun, 09 Mai 2011 14:33 pm

Hey, grilz!
Si eu am mari probleme cu tocurile, mi se pare ca merg ciudat, prea aplecata in fata :lol:
Mi-am luat pantofi cu toc de 12 cm(fooarte inalt pentru mine, care sunt obisnuita sa topai in adidasi sau balerini :oops: :oops: ) au si platforma ascunsa, dar tot degeaba :lol:
Am incercat sa ma mai plimb cu ei prin casa si mi se par destul de incomozi, dar sunt asa frumooosi :D Cred ca o sa ma schimb in balerini la un moment dat, sa pot sa dansez si eu.
nico_glamgirl
Ghiocel

Următorul

Înapoi la Pantofi de mireasa