Smoking

Chiar daca mireasa va fi in centrul atentiei la nunta, nu inseamna ca trebuie neglijat mirele. Si totusi, ce se poarta in materie de costume si accesorii pentru miri? Discuta aici cu viitoarele mirese si afla ce alegeri au facut ele.

Smoking

Mesajde Isabelle_cute » Vin, 25 Iunie 2010 11:25 am

In ideea ca as vrea o nunta de epoca, eu cu rochie ca de printesa, mi-as dori ca si viitorul meu sot sa fie in ton cu mine si restul nuntii. Stie cineva unde pot gasi costum de mire tip smoking?... preferabil din Arad
Isabelle_cute
Ghiocel

Re: Smoking

Mesajde J.Fashionista » Vin, 25 Iunie 2010 13:14 pm

Isabelle_cute scrie:In ideea ca as vrea o nunta de epoca, eu cu rochie ca de printesa, mi-as dori ca si viitorul meu sot sa fie in ton cu mine si restul nuntii. Stie cineva unde pot gasi costum de mire tip smoking?... preferabil din Arad

Mmmm... nu stiu magazinele din Arad, insa daca nu gasesti la Alb si Negru si in celelalte magazine din mall... poti sa-l faci la comanda. Ii spui cum vrei sa arate, sau poti sa lasi o poza si logodnicul tau nu trebuie decat sa vina la proba. :)
J.Fashionista
Ghiocel

Mesajde Cathy » Vin, 25 Iunie 2010 18:09 pm

Steilman?
Cathy
Ghiocel

Mesajde andamitcu » Lun, 07 Noiembrie 2011 22:32 pm

Irina Schrotter?
andamitcu
Ghiocel