Restaurant organizare nunta Radauti

Alegerea locatiei pentru petrecerea nunti este una dificila - trebuie sa ai in vedere numarul de invitati, daca sa alegi un restaurant sau sa faci nunta in aer liber, si nu in ultimul rand trebuie sa te grabesti sa rezervi locatia pentru ca vei avea surpriza de a nu gasi libera ziua dorita. Aici poti afla mai multe detalii despre locatii direct de la mirese si viitoare mirese care au trecut prin aceasta etapa.

Restaurant organizare nunta Radauti

Mesajde mihaelaa12 » Vin, 02 Martie 2018 16:37 pm

Buna dragelor,

Mi-am facut planurile de nunta pentru iulie 2019. Insa, totul este la nivel de teorie, nu am nimic concret. Vreau ca nunta sa fie in Radauti, insa nu stiu ce local sa aleg. Mentionez ca eu sunt din Iasi, dar el insista sa facem petrecere acolo. Am citit putin online si am gasit cateva detalii despre Restaurant Colieri, insa nu stiu daca asta va fi si decizia finala.

Este cineva din Radauti si imi poate face cateva recomandari ok?
mihaelaa12
Ghiocel

Re: Restaurant organizare nunta Radauti

Mesajde mihaelaa12 » Vin, 09 Martie 2018 18:03 pm

Nimic? A mai facut cineva nunta la Restaurant Colieri? Eu tot caut si citesc si incep sa inclin din ce in ce mai mult catre a cest restaurant. Tare mi-ar placea sa mai aud o parere!
mihaelaa12
Ghiocel

Înapoi la Restaurante si locatii pentru petrecere