Microbuze pentru Bucuresti

Ai rude din alte orase? Trebuie sa gasesti o solutie prin care sa ii aduci pe cei dragi alaturi de tine in ziua nuntii! Afla aici cum au procedat si alte mirese!

Microbuze pentru Bucuresti

Mesajde Lala_fun » Vin, 25 Iunie 2010 14:58 pm

hey, am nevoie de ajutorul vostru: trebuie sa aduc rudele sotului din Brasov in Bucuresti si nu am idee ce firma de transport face aceasta ruta. Cine are idei?
Lala_fun
Ghiocel

Re: Microbuze pentru Bucuresti

Mesajde Isabelle_cute » Vin, 25 Iunie 2010 16:19 pm

Lala_fun scrie:hey, am nevoie de ajutorul vostru: trebuie sa aduc rudele sotului din Brasov in Bucuresti si nu am idee ce firma de transport face aceasta ruta. Cine are idei?

in principiu cauta firmele din Bucuresti pentru ca daca le platesti drumul ar trebui sa te ajute.
Isabelle_cute
Ghiocel

Mesajde J.Fashionista » Vin, 25 Iunie 2010 17:24 pm

Ia vezi daca merg pana in Brasov: www.tridentbg.ro. Pupici :*
J.Fashionista
Ghiocel

Mesajde Isabelle_cute » Vin, 25 Iunie 2010 18:02 pm

J.Fashionista scrie:Ia vezi daca merg pana in Brasov: http://www.tridentbg.ro. Pupici :*

par ok...
Isabelle_cute
Ghiocel

Mesajde paraschivrazvan25 » Mar, 26 Septembrie 2017 14:26 pm

Lala_fun scrie:hey, am nevoie de ajutorul vostru: trebuie sa aduc rudele sotului din Brasov in Bucuresti si nu am idee ce firma de transport face aceasta ruta. Cine are idei?

Pe viitor daca mai ai nevoie, vei gasi la companiile de rent a car Bucuresti masini pentru invitati. Se pot inchiria atat cu cat si fara soger.
paraschivrazvan25
Ghiocel

Înapoi la Transport pentru invitati