cadou de nunta, fara farfurii sicuptoare cu microunde

Ce tipuri de cadouri se mai ofera la nunti? Fie ca esti invitat sau nas pentru fericitul cuplu, ai nevoie la un moment dat de sfaturi pentru cadouri. In aceasta categorie vei gasi idei de cadouri traditonale dar si mai noncomformiste pentru a fi in centrul atentiei la receptie.

cadou de nunta, fara farfurii sicuptoare cu microunde

Mesajde casandra2011 » Mar, 09 August 2016 08:57 am

Buna,
Nu stiu ce cadou sa le iau mirilor. O nepoata foarte draga mie se marita in octombrie si am inceput sa ma gandesc ce cadou sa le iau. Tacamuri, cuptoare cu microunde, chestii de-astea cel mai probabil vor primii de la altii. Plus, stau cu chirie si nu au unde sa depoziteze. Ce sfat imi dati?
casandra2011
Ghiocel

Re: cadou de nunta, fara farfurii sicuptoare cu microunde

Mesajde ratonica » Mie, 10 August 2016 19:57 pm

Aveti dreptate, nu ar trebui sa  cheltuiti banii pe produse care exista posibilitatea sa le primeasca de la alte persoane sau chiar sa nu le placa. Ca dar de nunta, ati putea sa le inchiriati 1-2 perechi de dansatori profesionisti pentru seara nuntii si cu siguranta se vor bucura mult. Noi am fost de curand la o nunta unde, mirii au avut un astfel de numar si toata lumea a fost foarte incantata. Dansatorii erau de la scoala de dans stop&dance (http://stop-and-dance.ro/) iar din cate am inteles preturile sunt destul de accesibile. La aceasta scoala ne-am pregatit si noi pentru dansul mirilor si am fosta tare multumiti :D
ratonica
Ghiocel

Re: cadou de nunta, fara farfurii sicuptoare cu microunde

Mesajde Maria Pavluk » Mar, 05 Decembrie 2017 14:24 pm

Bani este cel mai bun cadou!
A mea rochie de mireasa a fost de la Dana Marya. Dar a dvs? :)
Maria Pavluk
Ghiocel

Înapoi la Cadouri de nunta