Cadouri de nunta

Ce tipuri de cadouri se mai ofera la nunti? Fie ca esti invitat sau nas pentru fericitul cuplu, ai nevoie la un moment dat de sfaturi pentru cadouri. In aceasta categorie vei gasi idei de cadouri traditonale dar si mai noncomformiste pentru a fi in centrul atentiei la receptie.

Cadouri de nunta

Mesajde Cathy » Vin, 25 Iunie 2010 12:20 pm

Sunt chiar curioasa: se dau si cadouri pe langa "pliculetul magic"? Adica ati fost la nunti unde se dadeau si cadouri si bani, sau trebuie sa alegi: ori cadoul ori banii?
Cathy
Ghiocel

Re: Cadouri de nunta

Mesajde J.Fashionista » Vin, 25 Iunie 2010 13:21 pm

Eu stiam ca trebuie sa alegi: ori nunta cu bani ori nunta cu dar
J.Fashionista
Ghiocel

Mesajde Crumela » Lun, 08 Noiembrie 2010 23:54 pm

Se mai dau cadouri ....dar neamurile....o pilota, o lenjerie de pat, aparatura electrocasnica, seturi de farfurii, pahare etc....adica cel putin asa a fost la cumnata mea;)
Crumela
Ghiocel

Mesajde alexxia » Joi, 11 Noiembrie 2010 01:03 am

Cadouri nu prea se mai dau...doar la nuntile facute in provincie...acum marele cadou este "pliculetul"...
alexxia
Ghiocel

Mesajde nico_glamgirl » Lun, 09 Mai 2011 15:52 pm

Eu am facut cadouri doar prietenelor apropiate, pentru ca stiam deja cam ce ar mai avea nevoie sau ce isi doresc. In rest, cu plicul mergi la sigur :P
nico_glamgirl
Ghiocel

Mesajde dreamcabaret » Lun, 27 Noiembrie 2017 23:46 pm

Cadouri am vazut ca se mai poarta si invitati surpriza! Cum ar fi o persoana publica, un magician, un barman cu in show reprezentativ sau chiar o formatie de dansatoare evenimente . Bineinteles depinde si de bugetul fiecaruia, dar sunt surprise placate care vor incinge atmosfera . Multa distractie va doresc !
dreamcabaret
Ghiocel

Înapoi la Cadouri de nunta