Profesori de dans

Tocmai ai aflat ca la nunta trebuie sa dansati primii? Nu sunteti siguri de talentul vostru de dans? Este cazul sa va numarati printre multitudinea de cupluri care se inscriu la cursurile de dans astfel incat sa vrajeasca intreaga sala de receptie cu un dans deosebit.

Profesori de dans

Mesajde Cathy » Vin, 25 Iunie 2010 12:22 pm

Care ati fost pana acum la cursuri de dans? Eu am fost cam reticenta pana acum fata de astfel de cursuri, mai ales oentru ca nu sunt o dansatoare foarte buna... :( . Poate cu un profesor cu mai multa rabdare mi-as lua si eu inima in dinti... voi unde ati fost? :)
Cathy
Ghiocel

Re: Profesori de dans

Mesajde J.Fashionista » Vin, 25 Iunie 2010 16:38 pm

Eu am la munca ca si beneficiu, pe langa sala si cursuri de dans si cred ca am sa apelez la profesorii de acolo. Eu ma inteleg bine cu ei... Daca vrei pot sa intreb daca mai primesc studenti in particular si un numar de tel ca sa vb tu direct cu unul din ei (sunt un cuplu)
J.Fashionista
Ghiocel

Mesajde Lala_fun » Vin, 25 Iunie 2010 18:27 pm

J.Fashionista scrie:Eu am la munca ca si beneficiu, pe langa sala si cursuri de dans si cred ca am sa apelez la profesorii de acolo. Eu ma inteleg bine cu ei... Daca vrei pot sa intreb daca mai primesc studenti in particular si un numar de tel ca sa vb tu direct cu unul din ei (sunt un cuplu)

Ma intereseaza si pe mine!!! Asteptam detalii :P
Lala_fun
Ghiocel

Mesajde nico_glamgirl » Lun, 09 Mai 2011 15:54 pm

Eu am mari emotii cu dansul, sunt total anti-talent si o sa am si ditamai tocurile. Stiu ca instructorii nu se asteapta sa dea peste dansatori profesionisti, dar parca imi e rusine sa ma duc asa paralela si stangace. O sa am nevoie de cineva super rabdator :oops: .
nico_glamgirl
Ghiocel

Mesajde dreamcabaret » Dum, 12 Noiembrie 2017 18:31 pm

Buna, nu iti trebuie neaparat profesori :D am vazut ca se poarta inloc de vals, diverse momente gen artistice " vine mirele cu bicicleta, mireasa se preface facand curetenie, etc " , trebuie doar idei :) si valsul poate fi acompaniat de niste dansatoare evenimente sau o trupa ceva, care sa mai fure din privirile invitatiilor, si totodata te pot invata cateva miscari simple, si o sa iasa ceva :) nu te ingrijora, nimeni nu s-a nascut invatat . Succes :!:
dreamcabaret
Ghiocel

Înapoi la Dansuri & Cursuri de dans