Ce cadouri luam nasilor?

Rolul nasilor in cadrul ceremoniilor de casatorie a fost dintotdeauna unul important. Cu toate acestea se regasesc multe cupluri tinere care nu stiu obiceiurile legate de nasi. In aceasta sectiune puteti afla toate detaliile despre obiceiurile ce tin de nasii de cununie, fie ca sunt traditii care se pastreza in zona voastra, fie in alta zona a tarii.

Ce cadouri luam nasilor?

Mesajde al3na » Vin, 25 Noiembrie 2011 16:09 pm

Hello,
Voi ce cadouri ati luat nasilor? Noi nu stim ce sa le luam iar mama mi-a sugerat sa vorbesc cu ei, ca asa se face in general, e bine sa intrebi ca sa iei ceva cu adevarat util pentru ei. Noi, insa am vrea sa le facem surpriza :D Suntem inca pe ganduri in ceea ce priveste asta. Idei?
al3na
Ghiocel

Re: Ce cadouri luam nasilor?

Mesajde crisstina » Lun, 05 Decembrie 2011 20:42 pm

Daca vrei sa le faci supriza, eu zic sa fii atenta o perioada si sa vezi ce le place sau ce si-ar dori. Dupa cateva intalniri cu ei, o sa va dati seama, cred. Nasei ai putea sa ii iei o bijuterie frumoasa (cum stii ca poarta ea, aur, argint etc) si nasului nu stiu sigur, ceva legat de un hobby de-al lui...mai greu cu barbatii, desi ei se cam bucura la orice :)
crisstina
Ghiocel

Înapoi la Nasii de cununie