Ziua Femeii devine Ziua Miresei

Te surprindem mereu cu noi concursuri. Intra si afla mai multe impreuna cu prietenele tale de pe Mireasa.ro.

Re: Ziua Femeii devine Ziua Miresei

Mesajde angellove » Mie, 09 Martie 2011 10:09 am

Oare de ce dureaza asa de mult? :cry:
angellove
Ghiocel

Mesajde cristinatoma » Mie, 09 Martie 2011 13:12 pm

Ha ha!!! Ma faceti sa rad cu concursul asta! Era logic ca va iesi pozitia 1, cat timp v-ati oprit la prima pozitie.Trebuia sa spuneti clar ca locul 1 va iesi castigator!!! Sa va fie rusine!!! Si pt ziua de ieri!!!
cristinatoma
Ghiocel

Mesajde Administrator » Mie, 09 Martie 2011 20:03 pm

Cristina,
Castigatoarea a fost aleasa in urma tragerii la sorti. Intamplarea a facut ca prima pozitie sa fie aleasa. Daca ai dubii in privinta sistemului de alegere a castigatoarei, te invit pe pagina de facebook Mireasa.ro - www.facebook.com/mireasa.ro unde am postat un clip cu inregistrarea tragerii la sorti prin site-ul Random.org.

Pentru orice nelamuriri, suntem aici pentru a va raspunde!

Pupici!
Administrator
Site Admin

Mesajde razandra » Joi, 10 Martie 2011 00:21 am

Felicitari miresicii castigatoare! Asta este... era normal sa castige una, iar 9( in cazul de fata 10) sa piarda :).
Pe mine m-a deranjat doar neseriozitatea si nerespectarea regulamentului de catre organizatori: Trebuia sa se incheie concursul la 16:00, si de fapt s-a incheiat cu aproximativ jumatate de ora peste, trebuia sa se anunte castigatoarea pe 08 martie si s-a intarziat o zi... in fine, oricum numai conteaza.
Sa aveti parte de o nunta de vis, si inca o data felicitari georgik-ai :* !
razandra
Ghiocel

Mesajde angellove » Joi, 10 Martie 2011 01:33 am

Felicitari georgik!!!
Multa bafta tuturor in gasirea rochitei...si bineinteles spor la organizat. Si o nunta ca in povesti.
V-am pupat.
angellove
Ghiocel

Mesajde georgik » Mie, 23 Martie 2011 15:42 pm

Multumesc mult
Publicarea anuntului cu o zi dupa cea anuntata a fost din cauza mea, deoarece primisem un mail in care eram anuntata ca am fost extrasa ca si castigatoare dar nu mi-am verificat mail-ul decat seara tarziu. Ca si voi am intrat pe site sa caut rezultatul si mai apoi am intrat pe mail. Si din cate am inteles era nevoie de anumite date pentru ca mai apoi sa se afiseze pe site. Iar eu am raspuns la mail pe la 23.30. Acesta a fost motivul intarzierii asa ca nu mai dati vina pe organizatori ca nu s-a respectat regulamentul.
georgik
Ghiocel

Mesajde crinaanton10 » Vin, 25 Martie 2011 12:46 pm

Fetelor, nu aveti ce regreta! Rochiile de la Sposa sunt sterse, nu te pun in valoare.Cel putin rochia aleasa de castigatoare. Sper doar ca nu a ales-o pe aceea. Oricum felicitari miresei! Va pup!
crinaanton10
Ghiocel

concurs E-accesorii

Mesajde adinacoza » Mar, 05 Aprilie 2011 14:38 pm

Buna ziua! Referitor la concursul din luna aceasta( accesorii-E) spuneti-ne va rog care este costul sms-ului la 1267..Multumesc
adinacoza
Ghiocel

Mesajde J.Fashionista » Mie, 06 Aprilie 2011 08:34 am

crinaanton10 scrie:Fetelor, nu aveti ce regreta! Rochiile de la Sposa sunt sterse, nu te pun in valoare.Cel putin rochia aleasa de castigatoare. Sper doar ca nu a ales-o pe aceea. Oricum felicitari miresei! Va pup!

Buna Crina! Stii cum se spune, despre gusturi nu se dicuta. Sunt sigura ca multor fete le plac rochiile de la Sposa, si poate ca si tu ti-ai gasi printre modelele lor unele preferate.
Poate mai arunci o privire pe site-ul lor http://www.sposadelamore.ro/ si iti schimbi parerea.
J.Fashionista
Ghiocel

Re: concurs E-accesorii

Mesajde Administrator » Mie, 06 Aprilie 2011 08:43 am

adinacoza scrie:Buna ziua! Referitor la concursul din luna aceasta( accesorii-E) spuneti-ne va rog care este costul sms-ului la 1267..Multumesc

Buna Adina. costul unui sms la 1267 este de 0.30 euro + TVA. Este mentionat atat in pagina de concurs de pe site ( http://www.mireasa.ro/concurs/accesorii ... avara.html) cat si pe pagina concursului deschisa pe forum (
viewtopic.php?f=52&t=93 )

Multumim si mult succes!
Administrator
Site Admin

Anterior

Înapoi la Concursuri