Care credeti ca este cel mai reusit cuplu de celebritati?

Afla ce fac vedetele: cand se casatoresc, ce rochii sau costume vor purta in ziua cea mare sau ce invitati de marca vor avea in Ziua ce mare!

Care credeti ca este cel mai reusit cuplu de celebritati?

Mesajde nico_glamgirl » Lun, 16 Mai 2011 18:40 pm

Casniciile vedetelor sunt fie intens mediatizate, fie secrete. Unele au ca scop doar publicitatea si se destrama peste noapte, in timp ce altele dureaza zeci de ani.
Eu sunt fana Brangelia (Brad Pitt+ Angelina Jolie), la polul opus aflandu-se Mark Antony si J.Lo... ok, sunt latino amandoi, se iubesc, dar... ea e foarte frumoasa, mult peste nivelul lui, zic eu.
Sa vedem, fetelor, cine citeste tabloidele si e la curent cu barfele :lol:
Voua cine va place? :D
nico_glamgirl
Ghiocel

Re: Care credeti ca este cel mai reusit cuplu de celebritati

Mesajde illonna » Vin, 27 Mai 2011 17:58 pm

nico, nu numai frumusetea conteaza, zic eu. jo si mark anthoni insa intr-adevar, nu arata stralucitor impreuna. dar daca le merge bine....
pe de alta parte sunt atatea cupluri de vedete care par super ok si care mai devreme sau mai tarziu se destrama.
illonna
Ghiocel

Re: Care credeti ca este cel mai reusit cuplu de celebritati

Mesajde ge0rgyana.andreescu » Mie, 10 August 2011 12:15 pm

Mie imi placea mai mult cuplul J Lo si P Diddy, se potriveau foarte bine. Tom Cruise si Katie Holmes sunt foarte draguti impreuna, desi ea e ceva mai inalta decat el. Sunt casatoriti deja de 16 ani :o
ge0rgyana.andreescu
Ghiocel

Înapoi la Mondenitati