Activitati petrecerea burlacitelor

Petrecerea fetelor inainte de Ziua Nuntii nu este o traditie pur romaneasca, ci imprumutata de la americani. Acest fapt nu impiedica viitoarele mirese sa dea o raita prin oras si sa se distreze cum nu au facut-o pana in acea zi.

Activitati petrecerea burlacitelor

Mesajde Isabelle_cute » Vin, 25 Iunie 2010 11:48 am

hey, mi se pare o idee buna sa avem si noi fetele un wild party inainte de nunta... nu numai baietii :twisted: . Bun, distractia-i distractie, insa in afara de a merge intr-un club cu prietenele... ce activitati funny mai sunt?Trebuie sa fie o seara memorabila!
Isabelle_cute
Ghiocel

Re: Activitati petrecerea burlacitelor

Mesajde Cathy » Vin, 25 Iunie 2010 12:26 pm

Isabelle_cute scrie:hey, mi se pare o idee buna sa avem si noi fetele un wild party inainte de nunta... nu numai baietii :twisted: . Bun, distractia-i distractie, insa in afara de a merge intr-un club cu prietenele... ce activitati funny mai sunt?Trebuie sa fie o seara memorabila!

Depinde la ce club mergi... daca mergi la un nightclub cu baieti... party-ul va fi in stil american :mrgreen:
Cathy
Ghiocel

Mesajde J.Fashionista » Vin, 25 Iunie 2010 13:30 pm

Chiar ar fi ceva... dar nu prea am auzit la noi sa fie nightclub-uri pentru fete. Stiam ca poti sa chemi la un partu pe baietii de la Flamingo de exemplu... nu e singurul grup dar nici nu sunt foarte multe.
J.Fashionista
Ghiocel

Mesajde goldevents » Joi, 16 Iunie 2011 18:07 pm

Vrei o Petrecere a Burlacelor Fabuloasa?Alege un Stripper Privat chiar acum!Acceseaza http://www.gold-event.ro http://www.striperi-stripperi.ro sau suna la 0767.773.473 pentru detalii!Echipa Gold Events se va asigura ca petrecerea ta va fi una spectaculoasa!
Ultima oară modificat de goldevents pe Lun, 09 Iulie 2012 15:59 pm, modificat 1 dată în total.
goldevents
Ghiocel

Mesajde me_deea » Mie, 03 August 2011 11:54 am

Eu vreau un weekend al burlacitelor, o seara categoric nu e de ajuns! ;) O idee buna mi s-ar parea o excursie neplanificata la munte sau la mare, poate chiar cu autostopul... cred ca ar fi fun! Ziua sa faci ceva nou, cum ar fi bungee jumping sau scufundari, sa incerci noi feluri de mancare, iar seara sa te relaxezi in hamac la o barfa cu fetele si apoi la club cu voi!
me_deea
Ghiocel

Mesajde mihaelaa12 » Mie, 14 Martie 2018 18:39 pm

Eu una nu sunt fan al cluburilor. As prefera o zi la spa urmata de o cina la un restaurant alaturi de cateva pahare de vin bun si bineinteles nelipsitele barfe "inocente". Daca este cineva din radauti si cauta un loc bun pentru mancaruri delicioase, recomand Restaurant Colieri. Aici chiar se respecta retetele traditionale romanesti si eu una sunt fan al ciorbelor si evident al tochiturii moldovenesti :)
mihaelaa12
Ghiocel

Înapoi la Petrecerea burlacitelor